Rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Plastycznego o Świętym Janie Pawle II

23 października 2020 r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Dębinkach nastąpiło rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Plastycznego o Janie Pawle II pod honorowym patronatem Burmistrza Nasielska Pana Bogdana Ruszkowskiego. VII edycja konkursu została zorganizowana z okazji 100 rocznicy urodzin Karola Wojtyły oraz ogłoszenia przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej roku 2020, rokiem Świętego Jana Pawła II. Praca konkursowa polegała na wykonaniu lapbooka o Janie Pawle II.

Trudna sytuacja epidemiologiczna w naszym kraju, niestety uniemożliwiła nam wspólne świętowanie i uhonorowanie laureatów konkursu, jednak czas pandemii okazał się owocny dla naszych młodych twórców. Wszyscy uczestnicy przygotowali prace na wysokim poziomie artystycznym, estetycznym, bogate pod względem treści merytorycznych oraz szaty graficznej. W związku z powyższym komisja konkursowa postanowiła przyznać kilka równorzędnych nagród.

W kategorii klas IV – VIII:

I miejsce: Amelia Zakrzewska i Magdalena Ołtarzewska ze Szkoły Podstawowej im. Stefana Starzyńskiego w Nasielsku,

II miejsce: Bartosz Ostrowski ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Dębinkach oraz

Piotr Uszyński ze Szkoły Podstawowej im. Stefana Starzyńskiego w Nasielsku,

III miejsce:Aleksandra Smolińska, Miłosz Zakrzewski, Julia Polańska – Szkoła Podstawowa im. Stefana Starzyńskiego w Nasielsku,

Wyróżnienie: Weronika Chmielewska -Szkoła Podstawowa im. Stefana Starzyńskiego w Nasielsku orazJakub Kobuszewski – Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Dębinkach.

W kategorii klas I – III:

I miejsce: Filip Łuszczewski - Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Dębinkach,

II miejsce: Jakub Rzepiński - Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Dębinkach.

W kategorii przedszkola i oddziały przedszkolne:

I miejsce: Julia Rosłaniec – Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Dębinkach.

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy i zachęcamy do rozwijania zdolności, pogłębiania wiedzy oraz podążania śladami Naszego Patrona, Wielkiego Polaka, Świętego Jana Pawła II.