III Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej o „Puchar Lolka”

W dniu 17.10.2019 roku odbyła się III edycja  Gminnego Turnieju Halowej Piłki Nożnej o „Puchar Lolka”. Honorowy patronat nad rozgrywkami objął Burmistrz Nasielska – Pan Bogdan Ruszkowski. W tegorocznych zawodach  w kategorii dziewcząt i chłopców - rocznik 2010 i młodsi wzięły udział następujące szkoły z gminy Nasielsk: Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stefana Starzyńskiego w Nasielsku z Panem Tomaszem Czajkowskim, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Konstytucji 3 Maja w Nasielsku z Panem Piotrem Kosztowniakiem, Szkoła Podstawowa im. Józefa Poniatowskiego w Starych Pieścirogach z Panią Hanną Golnik, Szkoła Podstawowa im. Pierre de Coubertina w Budach Siennickich z Panem Andrzejem Malonem, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Dębinkach z Panem Rafałem Markiewiczem. Po rozgrzewce i omówieniu taktyki drużyny rozpoczęły mecz o godzinie 10:00. Rywalizacja pomiędzy nimi była bardzo emocjonująca z dużą ilością sytuacji podbramkowych. Młodzi zawodnicy włożyli wiele serca i trudu w jak najlepsze wyniki gry, wytrwale dążąc do zwycięstwa. Na uczestników turnieju podczas przerw  między meczami, czekał owocowy poczęstunek dla zregenerowania sił do dalszej gry.

Czwartkowe spotkanie szkół, zakończyło się następującymi wynikami:

W kategorii dziewcząt:

I miejsce Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Dębinkach

II miejsce Szkoła Podstawowa im. Józefa Poniatowskiego w Starych Pieścirogach

W kategorii chłopców:

I miejsce Szkoła Podstawowa im. Pierre de Coubertina w Budach Siennickich

II miejsce Szkoła Podstawowa im. Józefa Poniatowskiego w Starych Pieścirogach

III miejsce Szkoła Podstawowa nr 1 im. Konstytucji 3 Maja w Nasielsku

Zwycięzcy odbierali puchary i dyplomy z rąk Sekretarza Nasielska Pana Marka Maluchnika i Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Dębinkach  Pani Grażyny Menich – Masanowskiej. Serdecznie dziękujemy za ufundowanie nagród Panu Burmistrzowi oraz Panu Pawłowi Miętek za transport uczniów na zawody. Wszystkim drużynom  gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.