Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 11 października 2019r odbyła się  akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, na której gościliśmy emerytowanych nauczycieli oraz rodziców. Uroczystość rozpoczęła  Pani Dyrektor, która powitała zaproszonych gości oraz przybyłych nauczycieli i  pracowników szkoły. Następnie  przekazała głos uczniom klasy VI, którzy wraz z wychowawczynią panią Agatą Tetkowską i panią Barbarą Sotowicz przygotowali program artystyczny. Uczniowie swoim występem wyrazili swoją wdzięczność dla nauczycieli za trud i pracę  włożony w naukę i wychowanie. Akademię swoim występem zakończyła uczennica klasy III - Zuzanna Jasińska prezentując pokaz gimnastyki akrobatycznej.  Na zakończenie Pani Dyrektor  Grażyna Menich–Masanowska podziękowała wszystkim za zaangażowanie i wytrwałość w pracy oraz wręczyła nagrody wyróżniającym się nauczycielom i pracownikom niepedagogicznym.