SPRZĄTANIE ŚWIATA

W dniach 20-23 września cała społeczność naszej szkoły włączyła się do akcji "Sprzątanie Świata". To wspólna lekcja poszanowania środowiska, której celem jest promowanie nieśmiecenia, polegająca  na zbiorowym sprzątaniu śmieci zalegających poza miejscami przeznaczonymi do ich składowania oraz wzrost świadomości ekologicznej. Temat tegorocznej edycji to "Nie śmiecimy - sprzątamy - zmieniamy!". Uczniowie naszej szkoły wykonali plakaty związane z tym tematem pod kierunkiem pani Zofii Porosy. Dzięki podjętym działaniom nauczyliśmy się nie tworzyć niepotrzebnych odpadów i będziemy stawać się coraz bardziej odpowiedzialnymi konsumentami. Nasza akcja jest dowodem na to, że chcemy żyć w czystym środowisku.