Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

1 września 2014 roku dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas I – VI Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Dębinkach powitali kolejny rok szkolny. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 9.00 Mszą Świętą odprawioną na terenie szkoły. Następnie odbyła się część oficjalna, w której wzięli udział nauczyciele, pracownicy szkoły, uczniowie oraz rodzice.

Po uroczystym wprowadzeniu Sztandaru i odśpiewaniu hymnu głos zabrała Pani Dyrektor Grażyna Menich-Masanowska, która gorąco powitała wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców. Po skończonej uroczystości odbyło się spotkanie z wychowawcami poszczególnych klas.

Życzymy wszystkim uczniom naszej szkoły wielu sukcesów w nowym roku szkolnym, rozwoju zainteresowań i talentów, poznania nowych kolegów i koleżanek oraz zadowolenia i radości z codziennego przebywania w szkole.