PRACOWNIE

Nasza placówka jest przestronna, wyposażona w estetycznie urządzone klasopracownie ,najnowocześniejszy sprzęt oraz pomoce dydaktyczne sprzyjające efektywnemu nauczaniu i uczeniu się.

Do dyspozycji uczniów są:

• Sala dla dzieci oddziału przedszkolnego z dostosowanymi mebelkami, kącikami tematycznymi, tablicami magnetycznymi, sprzętem audiowizualnym oraz dostosowana oddzielna wyłącznie do dyspozycji maluchów toaleta
  • Klasopracownie uczniów klas I-III
  • Klasopracownia matematyczna z tablicą interaktywną
  • Klasopracownia językowa wyposażona w nowoczesną konsolę ze słuchawkami dla uczniów
  • Klasopracownia historyczna, przyrodnicza
  • Świetlica szkolna
  • Biblioteka szkolna
  • Centrum multimedialne
  • Pracownia logopedyczna, tyflopedagoga, psychologa wyposażona w sprzęt multimedialny oraz powiększalnik dla dzieci niedowidzących
  • Sala terapii integracji sensorycznej
  • Sala terapii biofeedback
  • Sala gimnastyczna
  • Sala informatyczna z tablicą multimedialną
  • Szatnie z łazienkami i prysznicami
  • Boisko szkolne
  • Plac zabaw

PRACOWNIA SI

Nasza placówka posiada doskonale wyposażoną salę do terapii integracji sensorycznej, dzięki temu możliwe jest właściwe zorganizowanie i efektywne prowadzenie zajęć sensorycznych. Terapia polega na uczeniu dziecka prawidłowego odbioru bodźców przez zmysły i przetwarzania informacji w mózgu w celu wykorzystania ich w codziennym życiu.

GABINET DO TERAPII EEG BIOFEEDBACK

Posiadamy specjalistyczny sprzęt do terapii biofeedback, który umożliwia stosowanie metody biologicznego sprzężenia zwrotnego. Pozwala ona na trenowanie pracy mózgu, co powoduje poprawę koncentracji uwagi, usprawnia procesy myślowe oraz zwiększa efekty uczenia się.

CENTRUM INFORMACJI MULTIMEDIALNEJ

Pracownia wyposażona jest w cztery komputery z pełnym oprogramowaniem oraz urządzenie wielofunkcyjne (drukarka z faksem),programy edukacyjne, filmy. Uczniowie oraz nauczyciele wykorzystują te zasoby w pracy indywidualnej oraz grupowo z kołami zainteresowań.

PRACOWNIA KOMPUTEROWA

Wyposażona w 16 stanowisk komputerowych, połączonych z siecią internet, tablicę interaktywną oraz drukarkę.

PRACOWNIA JĘZYKOWA

Zawiera specjalny sprzęt do nauki języków. Jest wyposażona konsolę dla lektora oraz słuchawki dla uczniów. Pozwala na efektywną naukę języków.