Sobota, 2024-05-11

Imieniny: Igi, Mamerta

XVI Edycja Gminnego Konkursu Informatycznego

5.04.2024 r. w Szkole Podstawowej nr 2 im. Stefana Starzyńskiego w Nasielsku odbyła się XVI Edycja Gminnego Konkursu Informatycznego. Przystąpiło do niego pięć szkół podstawowych z terenu gminy Nasielsk. Naszą szkołę reprezentowała drużyna złożona z czterech uczniów wybranych z klas V-VIII. Byli to: Michał Pulit, Weronika Leszczyńska, Michał Lewandowski i Mateusz Szymański.  Ich zadaniem było rozwiązanie testu  teoretycznego oraz zadań praktycznych na komputerze.

Nasi uczniowie spisali się bardzo dobrze, zajęli II miejsce.

Ponadto przeprowadzono konkurs informatyczny dla młodszych dzieci, który polegał na wykonaniu plakatu przedstawiającego zasady bezpiecznego korzystania z urządzeń cyfrowych. Uczeń naszej szkoły, Kuba Ciosek z klasy I zdobył I miejsce.

Dziękujemy organizatorom za przygotowanie konkursu i serdecznie gratulujemy naszym uczniom świetnych wyników