DZIEŃ BABCI I DZIADKA W ODDZIAŁACH PRZEDSZKOLNYCH

9 lutego 2024 r. w trzech oddziałach przedszkolnych świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji odbyła się uroczystość z udziałem dzieci i ich Dziadków. Na początku pani dyrektor Grażyna Menich – Masanowska złożyła serdeczne życzenia dla wszystkich Babć i Dziadków. Przedszkolaki przygotowały wiersze i piosenki, które z wielkim zaangażowaniem zaprezentowały zaproszonym gościom. Dzieci występowały tak pięknie, że wywołały wzruszenie widzów zachwyconych ich występem. Na pamiątkę tego wyjątkowego dnia goście otrzymali od swoich wnucząt własnoręcznie wykonane upominki, a następnie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców.

Dziadkowie byli zachwyceni uroczystością i oklaskiwali małych artystów, zapewniając, jak wiele dla nich znaczy ich włożony wysiłek i dziecięcy entuzjazm.