GRAMY RAZEM Z WOŚP

• Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to ogromne wydarzenie, które mobilizuje wszystkich Polaków do działania na rzecz ludzi potrzebujących. W tym roku wolontariusze z naszej szkoły po raz kolejny grali na rzecz fundacji WOŚP. Na terenie szkoły udało nam się uzbierać 517, 28 zł. Ponadto uczennice klasy VIII Paulina Kozłowska i Alicja Rutkowska zbierały datki od mieszkańców gminy Nasielsk podczas 32. Finału WOŚP.

28 stycznia 2024r na nasielskiej scenie wystąpiły uczennice:

- Wiktoria Krzyżewska, Emilia Leśniewska, Amelia Kulisiak, Amelia Siekierska z klasy V

- Wiktoria Miszczuk, Lena Ostrowska, Maja Czarnecka z klasy VI

- Natalia Szymańska, Kinga Siwek, Alicja Rutkowska, Paulina Kozłowska z klasy VIII

Wszystkim dziewczynkom serdecznie gratulujemy występu, a całej społeczności szkolnej dziękujemy za zaangażowanie w tak szczytny cel.